Výsledky FUSION FN18: RING FIGHT, 20.4.2018

fusion-fn

20.4.2018 Bobycentrum, Brno, start 19:00

Předzápasy

-54 KG, IFMA ELEMINATION FIGHT, 3×3 MIN
O1. Viktorie Bulínová (RK VT Znojmo, Czech rep.) vítěz na body
Věra Korbášová (X gym Praha, Czech rep.)

-60 KG, BOX, 3×3 MIN
O2. Alena Navrátilová (MTM Boxing Brno, Czech rep.) vítěz na body
Miroslava Grónská (Bratislava, Slovakia)

-37 KG, MUAYTHAI KIDS, 3×1,5 MIN
O3. Jenda Habijanic (Hron Gym Brno, Czech rep.) vítěz 3. kolo KO
Šimon Svoboda (RK-VT Znojmo, Czech rep.)

-76,20 KG, MUAYTHAI, 3×2 MIN
O4. Ondřej Macek (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Ignario Kani (ARJ Trainingen Haag, Holland) vítěz 2. kolo TKO

Hlavní zápasy, start 19:00

-52,5 KG, K-1, 3×2 MIN
1. Monika Trávničková (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Ivana Bogdanović (Ronin-Carnage Global Team Serbia) vítěz 2:1 na body

-76,20 KG, MUAYTHAI, 5×2 MIN
2. Michal „Štika“ Ryba (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Jakub Kadáš (Fire Gym Banská Bystrica, Slovakia) vítěz 2:0 na body

-77 KG, MMA, 3×5 MIN
3. Andrej „AK-47″ Kalašnik (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Alihan Mizaev (Gym 23 Vienna, Austria) vítěz 2. kolo GNP

-73 KG, K-1, 3×3 MIN
4. Denis Farkaš (Muay thai Brno, Czech rep.)
Dragan Cimeša (Ronin-Carnage Global Team Serbia) vítěz 3:0 na body

-75 KG, BOX, 6×3 MIN
5. Vítek Král (Jetsaam Gym/Kometa Brno, Czech rep.) vítěz na body
Robert Blažo (Malacky, Slovakia)

-84 KG, MMA, 3×5 MIN
6. Petr „Berry“ Beránek (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) vítěz 1. kolo TKO
Markus Di Gallo (Gym 23 Vienna, Austria)

-91 KG, BOX, 6×3 MIN
7. Vasil Ducár (Muay thai Brno, Czech rep.) vítěz 1. kolo TKO
Pavel Šiška (Ústí nad Labem, Czech rep.)

-76,20 KG, MUAYTHAI, 3×3 MIN
8. Jakub „Yakuza“ Steidl (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) vítěz 1. kolo TKO
Donat Horník (Martial Arts Ďurica Academy Bratislava, Slovakia)

-86,18 KG, WMC EUROPEAN MUAYTHAI TITLE FIGHT, 5×3 MIN
9. Matěj „Money“ Peňáz (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) vítěz 3:0 na body
Andreas Gardasevic (Halmstad Muay Thai, Sweden)

+95 KG, WFCA WORLD K-1 TITLE FIGHT, 3×3 MIN
10. Tomáš „Rattlesnake“ Hron (Hron Gym Brno, Czech rep.) vítěz 3:0 na body
Sergio „The Leader in the Ring“ Pique (ARJ Trainingen Haag, Holland)