Pyramida FUSION rules -71 kg na FUSION-FN24

FUSION rules pyramida, FUSION-FN24

Pyramida FUSION rules -71kg

Po úspěšné muaythai pyramidě na předchozím FUSION-FN přinášíme sice “menší”, čtyřkovou pyramidu, ale o to zajímavější, podle nových FUSION pravidel.
FUSION pravidla jsou, jednoduše řečeno, pravidla thajského boxu v malých MMA rukavicích. Zápasníci můžou používat veškeré techniky thajského boxu (lokty, kolena, klinče a strhy), oproti MMA však boj na zemi už nepokračuje. Zápas nemusí být také ukončený hned při prvním knockdownu – stejně jak v thajském boxu přichází počítání a zápas pak pokračuje dál. Komu se tedy líbí postojové MMA, tady si přijde na své.
První pyramida podle FUSION pravidel proběhla na říjnové akci I’m Fighter v Praze, a to v supertíze. Na FUSION-FN24 se bude moct těšit na další atraktivní váhovou kategorii do -71 kg. Představí se v ní již známý Vladimír Lengál, doplní jej Josef Vít, Pavel Hvězda a slovenský Joky Janotík. Vítězové postoupí do finále, které se uskuteční na dalším FUSION-FN v květnu 2020 opět v Zoner BOBYHALL.
Koho tipujete na finálovou dvojici a váš tip na vítěze pyramidy? Skončí všechny zápasy před limitem, nebo některý i na body?

FUSION-FN24: CAGE FIGHT/FUSION RULES
23.11.2019 Brno – Zoner BOBYHALL
Předprodej vstupenek v síti Ticketstream https://www.ticketstream.cz/…/fusion-fn24-cage-fight-fusion… nebo na recepci JETSAAM GYM BRNO, Pálavské nám. 5, Brno-Vinohrady.
VIP stoly můžete rezervovat na info@fusionfn.cz. Kapacita VIP stolů je omezena.
#fusionfn #fusionrules #cagefight