Procházka vs Alves na FUSION FN16

versus-prochazka-alves

Návrat „nemoderního“ chlapce: „Denisa“ v hlavním zápase galavečera FUSION FN16 v Brně proti „Cowboy“ z Brazílie Wilian Roberto Alves.
Pomalej rozjezd?!? Asi ne. Cowboy – Sherdog: 12-5, poslední 4 zápasy výhra SUB, TKO, TKO, TKO. Poslední prohra 2012.
Denisa je zázrakem nejen přírody ale i svĕta MMA: S nikým se nedohaduje, nikomu nevadí, nikdo mu nevadí. Má stále stejné kamarády, klub i trenérský tým. I NAVZDORY TOMUTO SVÉMU NEMODERNÍMU „ŽIVOTU V ANONYMITĔ“ JE UŽ NĔKOLIK LET PROKAZATELNĔ NEJSLEDOVANĔJŠÍM ZÁPASNÍKEM DOMÁCÍ MMA SCÉNY – NEJEN DOMA ALE I VE SVĔTĔ – A TO VŠE O POŘÁDNÝ PARNÍK. Při svém posledním zapase – RIZIN září 2016 vs. Mark Tanios zvítězil „na morál“ s utrženým křížovým vazem. Od tohoto okamžiku se celý jeho život přizpůsobil tomuto faktu /operace + následná dlouhodobá rehabilitace + návrat do „pracovního procesu“ a byl podřízen jasnému cíli: návrat ve 100% formĕ. Jestli se mu to povedlo zjistíte už 29.9. v Bobycentru. A aby toho nebylo málo je tenhle duel podle plných RIZIN pravidel. Tak „na vidĕnou …“

FUSION FN16: CAGE FIGHT, 29.9.2017, Brno-Bobycentrum.
Předprodej vstupenek v síti Ticketstream https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/fusion-fn-16-cage-fight-119686?