RingFight 1 za námi

IMG_7723

Takže RingFight 1 za námi. Připravujeme shrnutí akce včetně fotek a videí. Výsledky z turnaje naleznete zde, zbylé informace se tady objeví co nevidět.
Děkujeme všem za podporu, pomoc a už teď se těšíme na další akci MMA Cage Fight, která nás čeká v březnu 2013.

Startovka RingFight 1

RingFight 1

15.11.2012 Brno, hala Vodova

 

-71kg, Muay thai, 3x3min

Thomas Leitner (Thaimaniac Gym Vídeň, Rakousko) x Dmitrije Tadič (Victory Novi Sad, Srbsko)

-66,68kg, Muay thai, 3x3min

Michal Ryba (Jetsaam Gym Brno) x Michal Rapčan (Fire Gym Banská Bystrica)

-86,12kg, Muay thai, 3x3min

Lukáš Dvořák (Hanuman Gym Praha) x Norbert Szentkuti (Maďarsko)

-72,5kg, Muay thai, 3x3min

Ilja Miknevich (Lanna Gym Praha) x Tomáš Drábik (Huron Gym Bratislava)

-77kg, MMA, 2x5min

Peter Stacho (Octagon Fighting Academy Bratislava) x Petr Novák (MMA Karlovy Vary)

-84kg, MMA, 3x3min

Petr Beránek (Jetsaam Gym Brno) x Filip Kristl (Fire Gym Banská Bystrica)

-93kg, MMA, 3x3min

Jiří „Denisa“ Procházka (Jetsaam Gym Brno) x Denic Strahinja (Victory Novi Sad, Srbsko)

-71kg, Muay thai, 3x2min

Radim Jaroš (Jetsaam Gym Brno) x Michal Peczár (Hanuman Gym Bratislava)

-91kg, Muay thai, 3x2min

Vladan Weiss (Jetsaam Gym Brno) x Pavol Vaško (Golden gym Bratislava)

-69,85kg, Muay thai, 3x2min

Jakub Malich (Full Moon Gym Kolín) x Milan Kováč (Ares Gym Žilina)

-66,68kg, Muay thai, 3x2min

Ladislav Kryštůfek (Lanna Gym Praha) x Marko Novák (Hanuman Gym Bratislava)

+91kg, Muay thai, 3x2min

Jindřich Petlách (Brno) x Michal Šmída (Muay thai Olomouc)
 
 

Boxerské předzápasy, začátek v 17:30

6x3min Štěpán Horváth vs Sebastian Skrzypczynsky
6x3min Martin Parlagi vs Rafal Piotrowsky
4x3min Radek Linka vs František Kynkal
4x3min Lukasy Janik vs Adam Gawlik

Výsledky MMA Cage Fight 1

11.5.2012 Brno, Semilasso

Více

Startovka MMA Cage Fight 1

MMA Cage Fight 1

11.5.2012 Brno, KC Semilasso

 

FEATHERWEIGHT FIGHT 3x3min

Jiří Nechanický (Hummer Fitness Praha)
Lukáš Pastrňák (JMFS Havířov)

WELTERWEIGH FIGHT 3x3min

Michal Kozmer (JMFS Havířov)
Aleš Tománek (Magnum gym Hodonín)

WELTERWEIGH FIGHT 3x3min

Jan Strnad (MT Olomouc)
Karel Šlanc (Hummer Fitness Praha)

MIDDLEWEIGHT FIGHT 3x3min

Martin Koucký (MMA Karlovy Vary)
Radek Bubeníček (MT Olomouc)

MIDDLEWEIGHT FIGHT 3x3min

Pavel Klimeš (MT Olomouc)
Petr Beránek (Jetsaam gym Brno)

LIGHTWEIGHT FIGHT 3x5min

Přemysl Němec (Gracie Barra Frýdek-Místek)
Aleš Ježíšek (JMFS Havířov)

BANTAMWEIGH FIGHT 3x5min

Filip Macek (UFT Mladá Boleslav)
David Dvořák (Good Luck Gym Hradec Králové)

HEAVYWEIGHT FIGHT 3x5min

Zoran Krpan (Chorvatsko)
Viktor Pešta (Penta gym Praha)

MIDDLEWEIGHT FIGHT 3x5min

Hrvoje Martic (Chorvatsko)
Tomáš Kužela (MMA Karlovy Vary)