Category: Výsledky

Výsledky FUSION FN18: RING FIGHT, 20.4.2018

fusion-fn

20.4.2018 Bobycentrum, Brno, start 19:00

Předzápasy

-54 KG, IFMA ELEMINATION FIGHT, 3×3 MIN
O1. Viktorie Bulínová (RK VT Znojmo, Czech rep.) vítěz na body
Věra Korbášová (X gym Praha, Czech rep.)

-60 KG, BOX, 3×3 MIN
O2. Alena Navrátilová (MTM Boxing Brno, Czech rep.) vítěz na body
Miroslava Grónská (Bratislava, Slovakia)

-37 KG, MUAYTHAI KIDS, 3×1,5 MIN
O3. Jenda Habijanic (Hron Gym Brno, Czech rep.) vítěz 3. kolo KO
Šimon Svoboda (RK-VT Znojmo, Czech rep.)

-76,20 KG, MUAYTHAI, 3×2 MIN
O4. Ondřej Macek (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Ignario Kani (ARJ Trainingen Haag, Holland) vítěz 2. kolo TKO

Hlavní zápasy, start 19:00

-52,5 KG, K-1, 3×2 MIN
1. Monika Trávničková (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Ivana Bogdanović (Ronin-Carnage Global Team Serbia) vítěz 2:1 na body

-76,20 KG, MUAYTHAI, 5×2 MIN
2. Michal „Štika“ Ryba (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Jakub Kadáš (Fire Gym Banská Bystrica, Slovakia) vítěz 2:0 na body

-77 KG, MMA, 3×5 MIN
3. Andrej „AK-47″ Kalašnik (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Alihan Mizaev (Gym 23 Vienna, Austria) vítěz 2. kolo GNP

-73 KG, K-1, 3×3 MIN
4. Denis Farkaš (Muay thai Brno, Czech rep.)
Dragan Cimeša (Ronin-Carnage Global Team Serbia) vítěz 3:0 na body

-75 KG, BOX, 6×3 MIN
5. Vítek Král (Jetsaam Gym/Kometa Brno, Czech rep.) vítěz na body
Robert Blažo (Malacky, Slovakia)

-84 KG, MMA, 3×5 MIN
6. Petr „Berry“ Beránek (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) vítěz 1. kolo TKO
Markus Di Gallo (Gym 23 Vienna, Austria)

-91 KG, BOX, 6×3 MIN
7. Vasil Ducár (Muay thai Brno, Czech rep.) vítěz 1. kolo TKO
Pavel Šiška (Ústí nad Labem, Czech rep.)

-76,20 KG, MUAYTHAI, 3×3 MIN
8. Jakub „Yakuza“ Steidl (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) vítěz 1. kolo TKO
Donat Horník (Martial Arts Ďurica Academy Bratislava, Slovakia)

-86,18 KG, WMC EUROPEAN MUAYTHAI TITLE FIGHT, 5×3 MIN
9. Matěj „Money“ Peňáz (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) vítěz 3:0 na body
Andreas Gardasevic (Halmstad Muay Thai, Sweden)

+95 KG, WFCA WORLD K-1 TITLE FIGHT, 3×3 MIN
10. Tomáš „Rattlesnake“ Hron (Hron Gym Brno, Czech rep.) vítěz 3:0 na body
Sergio „The Leader in the Ring“ Pique (ARJ Trainingen Haag, Holland)

Výsledky FUSION FN16: CAGE FIGHT, 29.9.2017

29.9.2017 Bobycentrum, Brno, start 19:00

-55 KG, K-1, 3×2 MIN
1. Monika Trávničková (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Laurine Geerbeart (Team Domingos, France) win 2. round TKO

-85 KG, K-1, 3×3 MIN
2. Matěj „Money“ Peňáz (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) win on point 3:0
Mamadou Niakaté (Clichy-sous-Bois Boxing Club, France)

-84 KG, MMA, 3×5 MIN
3. Petr „Berry“ Beránek (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Ilja Stojanov (Planet Eater Balingen, Germany) win 1. round submission RNC

-63 KG, RIZIN NOMINATION, 10+5+5 MIN
4. Miljenko Arbanas (Scorpion Team Medkovic, Croatia)
Elison Gonçalves dos Santos (Maquininha do Futuro, Brasil) win 1. round submission

-80 KG, MMA, 3×5 MIN
5. David Kozma (PriMMAt Gym Praha, Czech rep.) win 3. round TKO GnP
Adam Horváth (Bacs Team Kecskemet, Hungary)

-93 KG, FUSION MMA TITLE FIGHT, 5×5 MIN
6. Jan „Jay Jay“ Gottvald (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) win on point 3:0
Mohamed Said Maalem (Icon Jiu Jitsu Team Geneve, Switzerland)

-100 KG, K-1 SUPERFIGHT, 3×3 MIN
7. Tomáš Hron (Hron Gym Brno, Czech rep.) win on point 3:0
Daniel Mocanu (Respect Gym Găeşti, Romania)

-93 KG, RIZIN SUPERFIGHT, 10+5+5 MIN
8. Jiří „Denisa“ Procházka (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) win 1. round TKO punches
Wilian Roberto „Cowboy“ Alves (Equipe Navarro Jiu-Jitsu, Brasil)

Výsledky FUSION FN14: CAGE FIGHT, 2.6.2017

fusionfn14-plakat-A2-tisk

2.6.2017 Bobycentrum, Brno, start 19:00

-66 KG, MMA, 3×5 MIN
1. Štěpán Šlapanský (Streetsurvival Brno, Czech rep.) win 2. round submission
Adam Witkowski (MMA Knurowo, Poland)

-77 KG, BJJ METAMORIS, 10 MIN
2. Jan Stach (Fightclub Brno, Czech rep.) draw
Karol Kania (Rio Grappling club, Poland)

-66 KG, MMA, 3×5 MIN
3. Martin „Karviňák“ Burkot (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Martin Pršala (Beer Gym Ml. Boleslav, Czech rep.) win 1. round submission

-84 KG, MMA, 3×5 MIN
4. Ondřej „Andrés“ Raška (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Milan Radakovic (MMA Akademia Pancevo, Serbia) win 2. round GnP

-86 KG, K-1, 3×3 MIN
5. Jiří „Sněhulák“ Jaroš (Hron Gym Brno, Czech rep.)
Saša Dragić (Victory gym Novi Sad, Serbia) win 2. round KO

-60 KG, MMA, 3×5 MIN
6. Lucie Mudrochová (Mudroch Team Praha, Czech rep.) win on point
Zorka Stojanović (Fight Club Jedinstvo Brcko, BiH)

-84 KG, MMA, 3×5 MIN
7. Petr „Berry“ Beránek (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) win 1. round GnP
Bohumil Lungrik (Royal Team MMA Hradec Králové, Czech rep.)

-93 KG, MMA, 3×5 MIN
8. Jan „Jay Jay“ Gottvald (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) win on point
Michal „Snoop“ Těššík (Spartakus Fight Gym Trnava, Slovakia)

-84 KG, MMA, 3×5 MIN
9. Vasil Ducár (Muay thai Brno, Czech rep.)
Adam Horváth (Bacs Team Kecskemet, Hungary) win 1. round submission

-83 KG, THAIBOXING, 3×3 MIN
10. Matěj „Money“ Peňáz (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.) win on point
Dano Hromek (Hanuman Gym Bratislava, Slovakia)

Výsledky FUSION FN11: RINGFIGHT, 10.3.2017

plakat-ringfight5-A2_tisk

Více

Výsledky FUSION FN9: CAGE FIGHT

cf8-plakat-A2

11.11.2016 Bobycentrum, Brno

Více

Výsledky FUSION FN6: RINGFIGHT

Ringfight4-billboard

3.6.2016 Bobycentrum, Brno, start 19:00

Více

Výsledky FUSION FN4: Cage Fight 7

4.3.2016 Bobycentrum, Brno, start 19:00

Více

Výsledky Ring Fight 3 – Czech EML Final

6.11.2015 Bobycentrum, Brno

Více

Výsledky GCF 31: Cage Fight 6, 22.5.2015

22.5.2015 Bobycentrum, Brno, 19:00

Více

Výsledky GCF Challenge: Cage Fight 5

14.11.2014 Bobycentrum, Brno, 19:00

Více